Schatzoeken met Geocaching
Over de hele wereld zijn miljoenen geocaches verstopt. Met een gps-ontvanger of een mobiele telefoon met gps kun je zo'n 'cache' (verstopplaats) vinden aan de hand van de app Geocaching. Een cache is vaak een waterdicht doosje of fotorolletje met een logboek en een "schat". Soms zijn deze caches zo klein, dat er alleen een logboek(je) in zit.
Eén van de doelen van Geocaching is het ontdekken van de wereld: Op de mooiste plekken zijn caches verstopt! Zo ook in Slowakije, en zelfs heel dicht in de buurt van je vakantieverblijf: Tientallen geocaches zijn verstopt op nog geen 5 km afstand van onze vakantiehuizen. En ook zeker verderop (maar nog steeds in de buurt van de vakantiehuizen) zijn een heleboel geocaches verstopt. Een fascinerende hobby!
Ga op pad, wandelend of met de fiets (mountainbike wordt aangeraden), en ontdek de geweldige natuur of de mooie steden en cultuur van Slowakije, terwijl je ondertussen op een vermakelijke manier naar een geocache zoekt.
Voor meer informatie over deze buitensport, inclusief filmpje, raadpleeg je de website van Geocaching.
Even over een reling klimmen in Bratislava om maar die cache te krijgen!